Mikroadatinė mezoterapija

Šis mezoterapijos būdas pasižymi intensyvia regeneracija ir priešuždegiminiu poveikiu, kurį iššaukia aktyvus mikroadatinis odos subadymas specialiomis adatų kasetėmis. Atliekami dūriai nėra gilūs, todėl procedūra nėra skausminga, nekraujuoja, po procedūros oda labai greitai grįžta į normalią būklę. Šis mezoterapijos metodas ypatingai veiksmingas prieš odos senėjimą, odos stangrumui ir patempimo efektui pasiekti, prieš randus, strijas. Procedūrų kursas priklauso nuo sprendžiamos problemos būklės. Procedūros atliekamos kartą į 2-4 savaites.


Revoliucinis T35P pilingas Odos atjauninimas – biorevitalizacija 

Tai inovatyvi MCCM medical cosmetics sukurta procedūra, intensyviai atjauninanti veido, kaklo, dekolte bei rankų odą, formuojanti naują kolageno karkasą odoje.
Rezultatas - akimirksniu pasiekiamas liftingo efektas, lygi, švytinti odos tekstūra, išlygintos raukšlelės, sumažintos poros, tolygi odos spalva.
Procedūra rekomenduojama gydant odą esant bėrimams, pigmentinėms dėmėms, randams po aknės. Įspūdingai atjaunina senstančią, glembančią odą. Tai unversali, komfortiška ir saugi procedūra, nepažeidžianti epidermio sluoksnio, tinkanti visais sezonais, taip pat ir vasarą. Iškart po procedūros galima tepti makiažo priemones ir vykti į renginį. Rezultatais liksite sužavėti!

SPA Karboksi terapija 

Neinvazinė, daugiafunkcinė Carboxy CO2Combo Karboksiterpija -  viena iš pačių efektyviausių ir saugiausių veido procedūrų šiuolaikinėje kosmetologijoje. Revoliucine karboksi terapija padeda trukme paskatinti metabolizma, prisotina audinius deguonies. Ši kauke pakeicia odos pH į rūgštinę, todėl suspartėja odos ląstelių regeneracija, sparčiau vyksta mikrocirkuliacija, kaukėje esantys aktyvus fitokomponentai skatina odos detoksikaciją, puikiai drėkina, jaunina ir šviesina odą. Ši procedūra skirta priešlaikinio senėjmo prevencijai, gilių ir smulkių raukšlių mažinimui, odos elastingumui ir tonusui gerinti, patamsėjusių ir paburkusių paakių odos būklei gerinti, veido ovalo korekcijai, išsiplėtusių porų ir aknės randelių mažinimui, papilkėjusios odos skaistinimui. Procedūra greita ir efektyvi, rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros. Ilgalaikiam rezultatui pasiekti reikalingos 4-6 procedūrų kursas kas 2 savaitės.Fotoepiliacija (plaukų šalinimas su IPL)
 

Fotoepiliacija tai plaukelių šalinimas intensyvia impulsine šviesa, tokie impulsai yra neskausmingi, nes odos paviršiuje bus vos juntamas šilumos efektas, kurį sugeria plauko folikulas, kitaip tariant, nepažeidžiant aplinkinių audinių išdžiovinamas plauko svogūnėlis. Ši procedūra nuostabi ir tuo, kad tinkama alergišką odą turintiems žmonėms, todėl nekankinkite savo odos ir rinkitės saugesnį plaukų šalinimo kelią.


Visos teisės saugomos UAB "Tobulas Grožis" © 2020               

 .